Finn Juhl ishink

Finn Juhl ishink
Finn Juhl ishink
Finn Juhl ishink
Finn Juhl ishink
Finn Juhl ishink
Finn Juhl ishink
Finn Juhl ishink
Finn Juhl ishink

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FINN JUHL, ishink, Torben Orskov & Co., Danmark, ursprungligen formgiven 1958, aluminium och svart plast, lock i teak, etikettmärkt, diameter 25 cm, höjd 16 cm

Ingår i temaauktionen Scandinavian design

Smärre slitage, repor, smärre buckla

587652

2018-11-29