Fruktknivar och dosa silver

Fruktknivar och dosa silver
Fruktknivar och dosa silver
Fruktknivar och dosa silver
Fruktknivar och dosa silver
Fruktknivar och dosa silver
Fruktknivar och dosa silver
Fruktknivar och dosa silver
Fruktknivar och dosa silver
Fruktknivar och dosa silver
Fruktknivar och dosa silver
Fruktknivar och dosa silver
Fruktknivar och dosa silver

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRUKTKNIVAR, 5 st, DOSA, silver, omkring 1900, stämplade St. Petersburg resp Moskva, längd 18 cm, vikt 260 g

Dosan med invändig förgyllning samt inskription, knivar med inskription

587654

2018-11-08