Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FRUKTKNIVAR, 5 st, DOSA, silver, omkring 1900, stämplade St. Petersburg resp Moskva, längd 18 cm, vikt 260 g
Dosan med invändig förgyllning samt inskription, knivar med inskription
587654
2018-11-08
Gör en kostnadsfri värdering här