Schatull med snapsset
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SCHATULL, innehållande snapsset, 1900-talets andra hälft, bestående av: 5 glasflaskor, 6 snapsglas Reijmyre samt örter, spelfunktion (Helan går), höjd ca 23, 47x29 cm
Kuntoraportti
Repor, slitage
587667
Päivämäärä:
2018-11-09