Schatull med snapsset

Schatull med snapsset
Schatull med snapsset
Schatull med snapsset
Schatull med snapsset
Schatull med snapsset
Schatull med snapsset
Schatull med snapsset
Schatull med snapsset
Schatull med snapsset
Schatull med snapsset
Schatull med snapsset
Schatull med snapsset
Schatull med snapsset
Schatull med snapsset

Klubbat för:

2 200 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

SCHATULL, innehållande snapsset, 1900-talets andra hälft, bestående av: 5 glasflaskor, 6 snapsglas Reijmyre samt örter, spelfunktion (Helan går), höjd ca 23, 47x29 cm

Kuntoraportti

Repor, slitage

587667

Päivämäärä:

2018-11-09