Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, nyrokoko, 1800-talets tredje kvartal, s k emmor, träskuren dekor i valnöt, hjulhylsor i mässing, sitthöjd 43 cm
PROVENIENS: Salnecke slott, Gryta socken, Uppland
587670
2018-11-07
Gör en kostnadsfri värdering här