M Pyk litografi

M Pyk litografi
M Pyk litografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): Lejon, signerad M Pyk, 51/325, färglitografi, ca 59x38 cm

587676

2018-11-09