Waldermar Sjölander akvarell
Klubbat för:
4 600 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
WALDEMAR SJÖLANDER (1906-1988): Figurscen med gatlyktor, signerad Wald. Sjölander, akvarell, ca 57x76 cm
Kuntoraportti
587678
Päivämäärä:
2018-11-06