Bo Löfgren väggskulpturer

Bo Löfgren väggskulpturer
Bo Löfgren väggskulpturer
Bo Löfgren väggskulpturer
Bo Löfgren väggskulpturer

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BO LÖFGREN (samtida): "Metamorfos", signerad B. Löfgren, väggskulptur i 2 delar, bägge i etsad koppar monterad på plexiglasskivor, varje skivas mått ca 76x174 cm

Enstaka repor och märken

587683

2018-11-06