Bo Löfgren väggskulpturer
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BO LÖFGREN (samtida): "Metamorfos", signerad B. Löfgren, väggskulptur i 2 delar, bägge i etsad koppar monterad på plexiglasskivor, varje skivas mått ca 76x174 cm
Enstaka repor och märken
587683
2018-11-06