Skrivbord och stol Louis XV stil
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD, STOL, 1900-talets mitt, Louis XV-stil, skrivbord med 3 lådor i sargen, fanerad delvis med rot, stol med rygg i rotting, lös sittplymå i grön plysch, bordets höjd ca 76, 103x53 cm, sitthöjd ca 50 cm, nyckel finns
Slitage, repor, fanerresningar, 2 lösnyckelbussning medföljer, fläckar, ett ben på stolen behova av limning
587699
2018-11-07