Skrivbord och stol Louis XV stil

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, STOL, 1900-talets mitt, Louis XV-stil, skrivbord med 3 lådor i sargen, fanerad delvis med rot, stol med rygg i rotting, lös sittplymå i grön plysch, bordets höjd ca 76, 103x53 cm, sitthöjd ca 50 cm, nyckel finns

Slitage, repor, fanerresningar, 2 lösnyckelbussning medföljer, fläckar, ett ben på stolen behova av limning

587699

2018-11-07