Engelska landskap blandtekniker

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 3 st, 1800-tal, engelska landskap, blandteknik, signerade T Sayer,

587725

2018-11-07