Lockdosa silver Tore Eldh

Lockdosa silver Tore Eldh
Lockdosa silver Tore Eldh
Lockdosa silver Tore Eldh
Lockdosa silver Tore Eldh
Lockdosa silver Tore Eldh
Lockdosa silver Tore Eldh
Lockdosa silver Tore Eldh
Lockdosa silver Tore Eldh
Lockdosa silver Tore Eldh
Lockdosa silver Tore Eldh

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TORE ELDH, lockdosa, silver, lockknopp med ametist, stämplad K & E Carlsson Göteborg 1968 T Eldh, höjd ca 5, diameter 8,5 cm

Ytlga repor

587728

2018-11-07