Lockdosa silver Tore Eldh
Vollendet
2018-11-07
587728
| Höchstes Gebot | 1 800 SEK |
| Schätzwert | 1 200 SEK |
TORE ELDH, lockdosa, silver, lockknopp med ametist, stämplad K & E Carlsson Göteborg 1968 T Eldh, höjd ca 5, diameter 8,5 cm
Ytlga repor