Ljusstakar brons

Ljusstakar brons
Ljusstakar brons
Ljusstakar brons
Ljusstakar brons
Ljusstakar brons
Ljusstakar brons
Ljusstakar brons
Ljusstakar brons
Ljusstakar brons
Ljusstakar brons

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets första hälft, Restauration, Frankrike, brons, lösa ljusmanschetter, höjd ca 23,5 cm

Slitage, en ljusmanchett tilltryckt

587767

2018-11-07