Bensiniana Esso

Bensiniana Esso
Bensiniana Esso
Bensiniana Esso
Bensiniana Esso

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BENSINIANA, 1960-tal, reklamskylt för Esso, "In med en tiger i tanken", ca 163,5x54,5 cm

Smärre slitage, fläck

587773

2018-11-07