Trattgrammofon His Master´s Voice med kakelskivor

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRATTGRAMMOFON, 1900-talets början, tratt i bronserad plåt, märkt His Master´s Voice, kakelskivor medföljer, höjd ca 70 cm

Slitage, korrosion

587790

2018-11-09