Kista omkring 1900

Kista omkring 1900
Kista omkring 1900
Kista omkring 1900
Kista omkring 1900
Kista omkring 1900
Kista omkring 1900
Kista omkring 1900
Kista omkring 1900
Kista omkring 1900
Kista omkring 1900

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KISTA, omkring 1900, rödbetsat trä, mässing och smidesbeslag, höjd ca 42, 106x56 cm

Nyckel saknas, namnskylt, skador, slitage

587799

2018-11-06