Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BERT JOHNNY NILSSON (född 1934): Figurkomposition, signerad B Johnny Nilsson, daterad -73 och numrerad 108/150, färglitografi, bildstorlek ca 78x54 cm
Ej examinerad ur ramen
587806
2018-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här