Bert JOhnny Nilsson färglitografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERT JOHNNY NILSSON (född 1934): Figurkomposition, signerad B Johnny Nilsson, daterad -73 och numrerad 108/150, färglitografi, bildstorlek ca 78x54 cm

Ej examinerad ur ramen

587806

2018-11-10