Golvlampa
2018-11-07
587841
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, sannolikt Italien, stomme och fot beklädd med glas med spiraldekor, höjd ca 152 cm
Delvis med nagg, lampsockel saknas