Kopparkittel / vedlår koppar

Kopparkittel / vedlår koppar
Kopparkittel / vedlår koppar
Kopparkittel / vedlår koppar
Kopparkittel / vedlår koppar
Kopparkittel / vedlår koppar
Kopparkittel / vedlår koppar
Kopparkittel / vedlår koppar
Kopparkittel / vedlår koppar

Klubbat för:

1 700 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

KOPPARKITTEL / VEDLÅR, 1800-tal, koppar, handtag i smide, med litermarkeringar, höjd 39 (med handtag 44,5 cm), diameter38 cm

Kuntoraportti

Slitage och bucklor

587845

Päivämäärä:

2018-11-07