Kopparkittel / vedlår koppar
Klubbat för:
1 700 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
KOPPARKITTEL / VEDLÅR, 1800-tal, koppar, handtag i smide, med litermarkeringar, höjd 39 (med handtag 44,5 cm), diameter38 cm
Kuntoraportti
Slitage och bucklor
587845
Päivämäärä:
2018-11-07