Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NILS & KAJSA STRINNING, hyllsystem, "String", 1950-tal, ek, 6 svarta gavlar (höjd 75 cm), 11 hyllplan (bredd 78 cm), etikettmärkt
Repor, bruksslitage
587851
2018-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här