Staffan Hallström färglitografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Jägare och vass II, signerad Staffan Hallström 47/60, färglitografi, 54x75 cm

587862

2018-11-07