Sam vanni, serigrafi

Sam vanni, serigrafi
Sam vanni, serigrafi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SAM VANNI, serigrafi, signerad och daterad -84, numrerad 29/75, bladmått ca 50x68 cm

Ej examinerad ur ram

587865

2018-11-07