Gräddkanna silver
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GRÄDDKANNA, silver, senempire, godronerat liv, handtag i form av fabeldjur, otydliga mästarstämplar, Stockholm 1833, höjd 17 cm, vikt 180 g
Undersida med ägarmonogram, spår av invändig förgyllning
587867
2018-11-07