Gräddkanna silver

Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRÄDDKANNA, silver, senempire, godronerat liv, handtag i form av fabeldjur, otydliga mästarstämplar, Stockholm 1833, höjd 17 cm, vikt 180 g

Undersida med ägarmonogram, spår av invändig förgyllning

587867

2018-11-07