Karl Martens färglitografi

Karl Martens färglitografi
Karl Martens färglitografi
Karl Martens färglitografi
Karl Martens färglitografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARL MÅRTENS (född 1956): Sparvuggla, signerad Karl Mårtens, Etat II 76/150, färglitografi, bladstorlek 31,5x31,5 cm

587877

2018-11-07