Onni Oja

Onni Oja
Onni Oja
Onni Oja
Onni Oja
Onni Oja
Onni Oja
Onni Oja
Onni Oja
Onni Oja
Onni Oja

Klubbat för:

180 EUR

Utropspris

400 EUR

ONNI OJA (1909-2004) "Åkrar i Hollola"
Signerad, olja på duk 30x60 cm.

587888

2018-11-07