Klubbat för:
18 500 SEK
Utropspris
18 000 SEK
BYRÅ, 1700-tal, rokoko, 3 lådor, beslag i brons, fanerad med alm, skiva i sten, höjd ca 79, 78x49 cm, nyckel finns
Slitage, fanerskador, skiva med lagning, blekt, senare skiva
587903
2018-11-07
Gör en kostnadsfri värdering här