Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PAUL FÉLIX VALLOIS (1845-1906): Skogslandskap, signerad och daterad -95, olja på pannå, ca 73x45 cm

587905

2018-11-07