Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
THURE WALLNER (1888-1965): Örn vid boet med ungar, signerad Th. Wallner, olja på pannå, 46 x 38 cm.
PROVENIENS:
Lilla Bukowskis, S142, oktober 2001, katalognr 89
Ytsmuts
587916
2018-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här