Thure Wallner, Örn vid boet med ungar

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

THURE WALLNER (1888-1965): Örn vid boet med ungar, signerad Th. Wallner, olja på pannå, 46 x 38 cm.

PROVENIENS:
Lilla Bukowskis, S142, oktober 2001, katalognr 89

Ytsmuts

587916

2018-11-10