Bengt Lindström, Komposition med ansikten

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Komposition med ansikten, signerad Lindström, gouache på papper uppklistrad på duk, 76 x 56 cm

PROVENIENS:
Inköpt av nuvarande ägares man i mitten på 1980-talet.

Smärre vikskada i n.h.h.

587917

2018-11-10