Bengt Lindström, Komposition med ansikten
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Komposition med ansikten, signerad Lindström, gouache på papper uppklistrad på duk, 76 x 56 cm
PROVENIENS:
Inköpt av nuvarande ägares man i mitten på 1980-talet.
Smärre vikskada i n.h.h.
587917
2018-11-10