Alfred Bergström etsning

Alfred Bergström etsning
Alfred Bergström etsning
Alfred Bergström etsning
Alfred Bergström etsning
Alfred Bergström etsning
Alfred Bergström etsning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALFRED BERGSTRÖM (1869-1930), Moln över hav, signerad Alfr Bergström, etsning, ca 20x15 cm

Gulnad, fläck i marginalen

587924

2018-11-07