Bengt Böckman akvarell

Bengt Böckman akvarell
Bengt Böckman akvarell
Bengt Böckman akvarell
Bengt Böckman akvarell

Klubbat för:

350 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

BENGT BÖCKMAN (1926-2014): Vinglas, signerad Bengt Böckman, daterad 93, akvarell, ca 43x29 cm

Kuntoraportti

Fläckar

587938

Päivämäärä:

2018-11-09