Bengt Böckman akvarell
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
BENGT BÖCKMAN (1926-2014): Vinglas, signerad Bengt Böckman, daterad 93, akvarell, ca 43x29 cm
Kuntoraportti
Fläckar
587938
Päivämäärä:
2018-11-09