Karmstolar

Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, Louise seize-stil, 1900-talets första hälft, skuret och bemålat trä, stoppade dynor med textil klädsel, sitthöjd ca 45, högsta höjd 93 cm

Smärre slitage

587946

2018-11-07