Carl Fagerlund bordslampor

Carl Fagerlund bordslampor
Carl Fagerlund bordslampor
Carl Fagerlund bordslampor
Carl Fagerlund bordslampor
Carl Fagerlund bordslampor
Carl Fagerlund bordslampor
Carl Fagerlund bordslampor
Carl Fagerlund bordslampor

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL FAGERLUND, bordslampor, 1 par, Orrefors, grön glasmassa, signerade Orrefors RD 1480, höjd exkl lampsocklar ca 43 cm

Lösa socklar, undersidor med ytrepor, liv med mindre slagskador

587954

2018-11-07