Radiorör / elektronrör ca 125 st
Klubbat för:
3 000 SEK
1 500 SEK
RADIORÖR / ELEKTRONRÖR, ca 125 st, 1940-/60-tal, bl a Telefunken, Triotron, Sylvania, Philips och Valvo, i originalkartonger varav många förefaller oöppnade
Kartongerna delvis med smärre slitage, ej funktionstestade
587957
2018-11-07