Radiorör / elektronrör ca 125 st

Klubbat för:

3 000 SEK

1 500 SEK

RADIORÖR / ELEKTRONRÖR, ca 125 st, 1940-/60-tal, bl a Telefunken, Triotron, Sylvania, Philips och Valvo, i originalkartonger varav många förefaller oöppnade

Kartongerna delvis med smärre slitage, ej funktionstestade

587957

2018-11-07