Fällbord alrot 1800-tal
2018-11-15
587967
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FÄLLBORD, 1800-tal, skiva fanerad med alrot, tredelad svarvad pelarfot i björk, höjd ca 62, 88x86 cm
Senare fot, slitage, lagningar