Bägare silver
2018-11-07
587980
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BÄGARE, 6 st, silver varav en sterlingsilver, 1900-tal, höjd 7,5-14 cm, vikt 480 g
5 st med gravyr, bucklor