Bägare vas samt mugg silver

Bägare vas samt mugg silver
Bägare vas samt mugg silver
Bägare vas samt mugg silver
Bägare vas samt mugg silver
Bägare vas samt mugg silver
Bägare vas samt mugg silver
Bägare vas samt mugg silver
Bägare vas samt mugg silver
Bägare vas samt mugg silver
Bägare vas samt mugg silver
Bägare vas samt mugg silver
Bägare vas samt mugg silver
Bägare vas samt mugg silver
Bägare vas samt mugg silver

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÄGARE, 2 st, VAS, MUGG, silver, 1940/50-tal, GAB samt CG Hallberg, höjd 6-14 cm, vikt 322 g

Vas med inskription, bruksslitage

587992

2018-11-07