Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ENGELSK SKOLA (sent 1700-tal): Porträtt av dam, osignerad, olja på duk, märkt V Breda på baksidan, ca 59 x 44 cm
Repor, färgbortfall, eftermörknade retuscher
587999
2018-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här