Porträtt 1700-tal engelsk skola

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ENGELSK SKOLA (sent 1700-tal): Porträtt av dam, osignerad, olja på duk, märkt V Breda på baksidan, ca 59 x 44 cm

Repor, färgbortfall, eftermörknade retuscher

587999

2018-11-10