Ljusstakar vas mugg skålar
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, importstämplar, 2 SKÅLAR, VAS, Tore Eldh Ceson, MUGG, 2 BÄGARE, silver, 1900-tal, höjd 3,5-12,5 cm, vikt ca 410 g
En bägare med inskription, en ljusstake med skadad mynning
588004
2018-11-07