Skrivmöbel pyramidmahogny

Skrivmöbel pyramidmahogny
Skrivmöbel pyramidmahogny
Skrivmöbel pyramidmahogny
Skrivmöbel pyramidmahogny
Skrivmöbel pyramidmahogny
Skrivmöbel pyramidmahogny
Skrivmöbel pyramidmahogny
Skrivmöbel pyramidmahogny
Skrivmöbel pyramidmahogny
Skrivmöbel pyramidmahogny

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVMÖBEL, 1800-talets mitt, empire, fanerad med pyramidmahogny, invändigt med brevställ samt fack, fällbar skinnklädd skrivskiva, höjd ca 110, 54x9 cm, nyckel saknas

Nyckel saknas, sprickor, slitage, tyget invädigt med skador, brevstället med lagningar

588005

2018-11-15