Skulptur Vilda Västern
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
SKULPTUR, bemålad konstmassa, föreställande stående mansfigur, Universal Statuary corp, daterad copyright 1984, höjd ca 183 cm
Kuntoraportti
Slitage
588010
Päivämäärä:
2018-11-22