Skulptur Vilda Västern

Skulptur Vilda Västern
Skulptur Vilda Västern
Skulptur Vilda Västern
Skulptur Vilda Västern
Skulptur Vilda Västern
Skulptur Vilda Västern
Skulptur Vilda Västern
Skulptur Vilda Västern
Skulptur Vilda Västern
Skulptur Vilda Västern
Skulptur Vilda Västern
Skulptur Vilda Västern
Skulptur Vilda Västern
Skulptur Vilda Västern

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

SKULPTUR, bemålad konstmassa, föreställande stående mansfigur, Universal Statuary corp, daterad copyright 1984, höjd ca 183 cm

Kuntoraportti

Slitage

588010

Päivämäärä:

2018-11-22