John Arsenius akvarell

John Arsenius akvarell
John Arsenius akvarell
John Arsenius akvarell
John Arsenius akvarell
John Arsenius akvarell
John Arsenius akvarell

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

JOHN ARSENIUS (1818-1903): Kustmotiv med segelbåtar, signerad J. Arsenius, daterad -96, akvarell, ca 24x33 cm

Ej examinerad ur ramen

588019

2018-11-07