Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
JOHN ARSENIUS (1818-1903): Kustmotiv med segelbåtar, signerad J. Arsenius, daterad -96, akvarell, ca 24x33 cm
Ej examinerad ur ramen
588019
2018-11-07