Skrivbord England 1900-tal
2018-11-09
588027
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKRIVBORD, England, 1900-tal, fanér i idegran, 3 lådor i sarg, 2 utdragbara skivor på sidorna, gröna skinnskivor, höjd ca 77, 155x78 cm
Repor, märken, avslag