Jan Van de Capelle, hans efterföljare, Marin

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JAN VAN DE CAPPELLE, hans efterföljare (1800-tal): Marin, olja på duk, 49,5x42 cm

mindre lagning

588033

2018-11-13