Stilleben med rosor och liljor oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

DMITRI NAIDA (född 1969): Stilleben med rosor och liljor, signerad, olja på duk, ca 80x66 cm

588039

2018-11-07