Ola Billgren

Ola Billgren
Ola Billgren

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLA BILLGREN (1940-2001), tillskriven, kärleksakt, osignerad, 64/260, färglitografi, ca 24,5x18 cm

Ej examinerad ur ram. Smärre slitage.

588047

2018-11-22