Pennställ, förgylld brons

Pennställ, förgylld brons
Pennställ, förgylld brons
Pennställ, förgylld brons
Pennställ, förgylld brons
Pennställ, förgylld brons
Pennställ, förgylld brons
Pennställ, förgylld brons
Pennställ, förgylld brons
Pennställ, förgylld brons
Pennställ, förgylld brons
Pennställ, förgylld brons
Pennställ, förgylld brons
Pennställ, förgylld brons
Pennställ, förgylld brons

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PENNSTÄLL, sannolikt Ryssland, 1800-tal
förgylld brons, i form av tunna med ljushållare samt hål för pennor, ringhänklar, höjd ca 8 cm

588049

2018-11-07