Reliefer

Reliefer
Reliefer
Reliefer
Reliefer

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGRELIEFER, 2 st, 1900-talets andra hälft, barn, bemålat gjutjärn, signerade Lena, ca 43x14 cm vardera

588057

2018-11-07