Väggrelieg gjutjärn

Väggrelieg gjutjärn
Väggrelieg gjutjärn
Väggrelieg gjutjärn
Väggrelieg gjutjärn
Väggrelieg gjutjärn
Väggrelieg gjutjärn

Klubbat för:

350 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

VÄGGRELIEF, 1900-tal, gjutjärn, figurmotiv, signerad SS, ca 19x36 cm

Kuntoraportti

588062

Päivämäärä:

2018-11-07