Väggrelieg gjutjärn
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
VÄGGRELIEF, 1900-tal, gjutjärn, figurmotiv, signerad SS, ca 19x36 cm
Kuntoraportti
588062
Päivämäärä:
2018-11-07