Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JONAS LAURÉN, supsked, silver, insida med graverad dekor med bl.a. kors, stämplad Jonas Laurén (verksam 1810-1822), Umeå 1821, längd 11 cm
Slitage
588068
2018-11-07
Gör en kostnadsfri värdering här