Supsked silver Jonas Laurén

Supsked silver Jonas Laurén
Supsked silver Jonas Laurén
Supsked silver Jonas Laurén
Supsked silver Jonas Laurén
Supsked silver Jonas Laurén
Supsked silver Jonas Laurén
Supsked silver Jonas Laurén
Supsked silver Jonas Laurén

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JONAS LAURÉN, supsked, silver, insida med graverad dekor med bl.a. kors, stämplad Jonas Laurén (verksam 1810-1822), Umeå 1821, längd 11 cm

Slitage

588068

2018-11-07